O nas

DrukujReklame.pl – drukarnia on-line

Poszukujesz wysokiej jakości materiałów reklamowych w atrakcyjnych cenach, dostarczonych w ekstremalnie krótkich terminach? DrukujReklame jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie i dla Twojego biznesu!

Szybko i wygodnie

Już przy pierwszym zamówieniu zobaczysz, jak przyjazny jest nasz portal. System zakupu jest intuicyjny, a nawigacja niezwykle prosta, nawet dla osoby, która z usług drukarni internetowej korzysta po raz pierwszy. Szybko zauważysz, że proponowane przez nas ceny są nawet o 70% niższe niż w tradycyjnych drukarniach. Przekonasz się, że nie musisz posiadać umiejętności graficznych, aby prawidłowo przygotować plik do druku. Będziesz mógł przesłać grafikę bezpośrednio na serwer lub wybrać inny dogodny sposób jej dostarczenia.

Szybko i wygodnie

Druk offsetowy - gwarancja jakości

Nasz park technologiczny wyposażony jest w cztery maszyny drukujące. Naszą dumą są dwie maszyny Heidelberg XL: 162-4-LX a 162-5-LX, które pozwalają, w ciągu godziny, zadrukować 30 000 arkuszy formatu 1610x1190 mm. Sprawne funkcjonowanie zapewniają również dwie pełnoformatowe maszyny drukujące Heidelberg. Jako jedna z niewielu drukarń, możemy w ciągu tylko jednej doby, wydrukować ulotki formatu A6 w ilości przewyższającej liczbę mieszkańców Polski. Posiadamy w pełni wyposażoną i nowoczesną introligatornię, gdzie procesy szycia, sztancowania, falcowania i klejenia odbywają się pod czujnym okiem operatorów. To wszystko sprawia, że nasza drukarnia działa sprawnie, jest nieustannie gotowa na nowe wyzwania i doskonale przygotowana do obsługi zleceń online.

heidelberg

Druk cyfrowy na różnych podłożach

Przy druku cyfrowym, wykorzystujemy kilkanaście ploterów solwentowych oraz z technologią UV, które pozwalają nam sprawnie realizować zlecenia reklamowe na takich podłożach jak: folie, banery, siatki. Nasz system to nie tylko narzędzie oparte na nowoczesnej technologii, to także 200-osobowy zespół pasjonatów, który swoim doświadczeniem, 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu, wspiera każdy etap realizacji Twojego zamówienia.

AGFA

System sprawdzania plików Preflight

Nasz system Preflight automatycznie i bezpłatnie sprawdzi Twoje pliki oraz stworzy podgląd, abyś zawsze miał gwarancję poprawności wydruku. Dostawę zaplanujesz korzystając z bezpłatnej przesyłki kurierskiej lub wygodnego systemu Paczkomatów 24/7. Do wyboru masz wiele opcji dostaw. Zawsze możesz też skorzystać z profesjonalnego Centrum pomocy, w którym znajdziesz wiele praktycznych wskazówek dotyczących funkcjonowania naszego portalu. W przypadku wątpliwości, na wszelkie Twoje pytania, odpowiedzą nasi kompetentni konsultanci.

Preflight