Praca z plikami

Automatyczne sprawdzanie plików

Nasz system bezpłatnie zrobi to za Ciebie po przesłaniu do nas gotowych materiałów. Możesz także zamówić płatną, pełną weryfikację pliku, której dokona nasz specjalista. Wybór tej opcji jest możliwy podczas składania zamówienia.

Gotowe pliki graficzne prześlesz do nas ze strony "Zamówienia". W tym celu rozwiń szczegóły wybranego zamówienia i kliknij przycisk "DODAJ GRAFIKĘ".

Do wyboru masz klilka metod dostarczania pliku:

PREFLIGHT

Szybko i sprawnie przez okno przeglądarki.

Prześlij pliki on-line. Automatycznie i bezpłatnie sprawdzimy poprawność ich przygotowania oraz wygenerujemy podgląd do akceptacji. Otrzymasz także raport ewentualnych błędów w Twoim projekcie.

E-mail

Prześlij pliki pocztą e-mail

Prześlij pliki pocztą e-mail
Załącz gotowy projekt do wiadomości e-mail i wyślij na adres: pliki@drukujreklame.pl, podając nazwę oraz numer zamówienia. Pomoże nam to w identyfikacji Twojego zlecenia. Dostarczone w ten sposób pliki poddamy bezpłatnej weryfikacji pod względem poprawności przygotowania do druku. Wielkość załączonych plików nie może przekroczyć łącznie 15 MB. Wybór takiego sposobu przesłania projektu może spowodować wydłużenie czasu potrzebnego na wygenerowanie podglądu do akceptacji. Otrzymanie Twojej wiadomości zostanie potwierdzone automatycznie informacją zwrotną.